Історія Citroën — це 100 років інновацій та сміливості. Протягом століття ми здолали довгий шлях і не плануємо зупинятись.

Третє покоління легендарної моделі в стилі «Автомобіль для відпочинку і роботи», що дебютував в 1996 році. Новий CITROЁN Berlingo пропонує сміливий і свіжий дизайн, комфортні можливості трансформації салону, максимальну практичність і зручність.
Новий
Citroën Berlingo
Ювілей Citroën святкують по всьому світу: влаштовують автопробіги та відкривають віртуальний музей з колекцією автомобілів від найперших до сучасних моделей.

Citroën в Україні — частина великої історії. Ми приєднуємося до святкувань із цієї нагоди: обрали три актуальні моделі та вирушили у подорож, щоб розказати про історію та сучасність марки.

Подорож починається!
Засновник марки Андре Сітроен завжди шукав нестандартні підходи у просуванні компанії та експериментував з комплектацією і дизайном автомобілів. Із тих пір Citroën вважають творчою маркою та цінують за сміливість.

Ювілей Citroën святкують всьому світу: влаштовують автопробіги та відкривають віртуальний музей з колекцією автомобілів від найперших до сучасних моделей.

Citroën в Україні — частина великої історії. Ми приєднуємося до святкувань і з цієї нагоди обрали три актуальні моделі та вирушили у подорож, щоб розказати про історію та сучасність марки.

Подорож починається!
Історія Citroën — це 100 років інновацій та сміливості. За цей час ми здолали довгий шлях та не плануємо зупинятись.

Засновник марки Андре Сітроен завжди шукав нестандартні підходи у просуванні компанії та експериментував з комплектацією і дизайном автомобілів. З тих пір Citroën так і вважається творчою і сміливою маркою.
Третє покоління легендарної моделі в стилі «Автомобіль для відпочинку і роботи» вперше дебютував в 1996 році. Новий CITROЁN Berlingo пропонує сміливий і свіжий дизайн, відмінні можливості трансформації салону, максимальну практичність і зручність.
Citroën Berlingo
Дивитися огляд
Нового Citroën Berlingo
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.

© 2019 Всі права захищені. Citroën
Дизайн NGN.agency